PETNEHÁZA Heti foglalkozás 15

Ezen a foglalkozáson a gyerekek élménybeszámolóit hallgattuk meg. Az eltelt héten minden csoport talált magának olyan tevékenységet, amivel tehetett valamit másokért, a közösségért. Volt olyan  csoport,  amely a frissen elültetett virágokat locsolta az iskola előkertjében. Voltak, akik a szomszédjukban lakó idős embereknek segítettek.

Voltak gyerekek akik  társaiknak segítettek a tanulásban. Sinka Fanni elmondta, nem is gondolta volna, hogy az is segítség, ha figyelmesen meghallgat másokat.