PETNEHÁZA Heti foglalkozás 19

A heti foglalkozáson a gyerekekkel a nyári zánkai táborozás élményeit éltük újra. Öröm volt hallani, hogy a gyerekekben milyen pozitív élmények halmozódtak fel. Nagyon sok barátság szövődött az öt nap alatt. Elmondásuk szerint nagyon izgultak a testvériskolás gyerekekkel való találkozással kapcsolatban. Elmondásuk szerint ez a pár nap elég volt arra, hogy megbarátkozzanak velük. Nagyon megörültek, amikor megtudták, hogy még ebben a hónapban meglátogatnak bennünket.

One Response to “PETNEHÁZA Heti foglalkozás 19

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé.

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>