PETNEHÁZA Heti foglalkozás 3

2014. február 18-án megtartott délutáni foglalkozás során beszélgetőkör segítségével összesítettük, rendszereztük az előző foglalkozások alapján a hátrányos helyzetet okozó tényezőket.  A tanulók ügyesen sorolták fel ezeket.

Szóba került újra  az egyén és a társadalom felelőssége is.

A foglalkozás további részébe szituációs játék során szereztünk tapasztalatot a megkülönböztetésre.

A játék lényege: A fekete bőrű emberek hátrányos megkülönböztetése a városi közlekedési eszközökön való utazás során.

One Response to “PETNEHÁZA Heti foglalkozás 3

  • Nem értem miért nem ülhetek le, ha van szabad ülőhely.

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé.

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>