PETNEHÁZA Heti foglalkozás 30

A karitatív szervezetek munkájáról beszélgettünk ezen a foglalkozáson. 
adománygyűjtő akciókról, ezek hasznosságáról is sok szó esett. A foglalkozás elején a gyerekek saját családi készülődéséről meséltek: hogyan is készülődik a család a közelgő ünnepekre. Majd rátértünk azokra az élethelyzetekre, amikor valaki nem tud ilyen családi ünnepet rendezni, mert nincs családja. 
Megfogalmazódott, hogy jó lenne, ha mindenkinek lenne otthona és szerettei. 
Laczai Natália: Milyen jó, hogy mi ilyenkor nem vagyunk magányosak! 

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé.

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>