PETNEHÁZA Heti foglalkozás 33

Ezen a foglalkozáson az eddigi tevékenységeinket tekintettük át. Megbeszéltük, hogy munkánk során sikerült-e valami változást hozni az életünkbe. A gyerekek elmondták, hogy egy kissé másként látják mindennapi életüket. Folyamatosan ügyelnek a környezetükre, tantermük szépségére, tisztaságára. Meglátják a szomjazó virágokat, és meglocsolják. Rájöttek arra is, hogy a rendezet környezetben jobban érzik magukat.

Varga Zsófia: Eddig nem sokat törődtem vele, ha valaki eldobott egy darab papírt az udvaron, de mostanában figyelmeztetni szoktam.

 

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé.

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>