PETNEHÁZA Heti foglalkozás 34

Szituációs játékkal kezdtük a foglalkozást. A játék neve: Mit tennél, ha…

Elveszne egy gyermek

Árvízveszély fenyegetne

Kigyulladna egy ház

Földrengés történne

A gyerekek a híradásokban látott események alapján képzelték és játszották el, hogy milyen módon tudnának segíteni. Gyakran mondtak, mutattak olyan tevékenységet, amit ők koruknál fogva nem tudnának megvalósítani.

Néha  úgy érzik, hogy ők nem is tudnának segíteni.

 

Sinka Fanni: Lehet, hogy egy ilyen katasztrófahelyzetben csak zavarnánk a mentést.

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé.

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>