RUDABÁNYA_Heti foglalkozás 1

 2014. február 3-án sor került a TÁMOP-3.3.14-12 „Hazai és nemzetközi testvériskolai kapcsolatok kialakítása” elnevezésű pályázat „A” komponensének első foglalkozására. Az első percekben röviden ismertettem a tanulókkal a pályázat célját és a programokat, majd a tematikának megfelelően rátértünk a társadalmi egyenlőtlenség kérdéseinek fontosságára.

Először közösen meghatároztuk az egyenlőtlenség fogalmát, majd körbejárva a kérdést, a gyerekek nagyon ügyesen megfogalmazták, hogy az emberek közötti különbség többféle lehet: adódhat a pénzből, abból, hogy milyen nemzetiségűek vagyunk, melyik országban születtünk, hiszünk-e Istenben vagy sem.

2 Responses to “RUDABÁNYA_Heti foglalkozás 1

  • Nagyon örülök, hogy részt vehetek ebben a pályázatban! Sok érdekes dolgot tanulhatunk!

  • That’s an intneligelt answer to a difficult question xxx

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé.

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>