RUDABÁNYA_Heti foglalkozás 18

2014. június 3.

A tanév utolsó előtti foglalkozásán testvériskolánk településével, Petneházával ismerkedtünk meg. A Google Earth segítségével műholdas felvételt néztünk, a Street Viewernek köszönhetően pedig nem csak a település térképét tanulmányozhattuk, hanem virtuális sétát is tehettünk az utcákon. Sok érdekes dolgot megtudtunk a község történetéről, fényképet kerestünk a Petneházy Dávid Általános és Alapfokú Művészeti Iskoláról, és a program internetes oldalán azt is megnéztük, hogy a petneházi gyerekeknél hogyan telnek a heti foglalkozások.

Győrfi Patrik a foglalkozás végén megjegyezte: „Nagyon sajnálom, hogy még nem tudtak minket meglátogatni a testvériskolások, de remélhetőleg Zánkán szuper napokat fogunk együtt tölteni!”

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé.

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>