RUDABÁNYA_Heti foglalkozás 20

Eltelt a nyár… Még mielőtt zokon vettük volna, hogy olyan gyorsan itt hagyott bennünket, elővettük a zánkai tábor képeit, és az első szeptemberi foglalkozáson balatoni emlékeink között töltöttünk egy mosollyal teli délutánt.

Felsorakoztak az élmények, sztorizgatni kezdtünk, a képek láttán újraéltük az öt nap szinte minden mozzanatát.

„Nekem hiányzik a Balaton!- mondta Szőllősi Kristóf. Jó lenne, ha pár napra visszamehetnénk a táborba! Mennyi élményben volt részünk!”

„Olyan jó visszanézni a képeket tanárnő!”- kiáltott fel Breuer Andika, Győrfi Patrik pedig hozzátette: „Bizony, de ne felejtsétek, hogy hamarosan újra találkozunk petneházi barátainkkal! Én már nagyon várom!”

 

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé.

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>