RUDABÁNYA_Heti foglalkozás 22

Oláh Évike előző héten az önkéntesség kapcsán elmondta, hogy szívesen vett részt tavasszal a TeSzedd! elnevezésű hulladékgyűjtő akcióban, mert szereti, ha a környezete tiszta és rendezett.

Ezen felbuzdulva úgy döntöttünk, hogy ha az idő is kedvez számunkra, kicsit megtisztítjuk iskolánk udvarát. Szerszámokat ragadtunk, és a szép kora őszi napsütésben lesepregettük a járdákat, lépcsőket, s amíg a lányok gyomlálták a kiskertet a fiúk összegereblyézték a lehullott leveleket.

Kántor Krisztofer: „Máskor is csináljuk ezt meg tanárnő! Olyan jó látni, hogy a kezünk nyomán milyen tisztaság lett!

Musa Vanessza: Jóleső érzés, hogy segítettük szebbé tenni az iskolánk udvarát! Szólni fogok a diáktársaknak, hogy figyeljenek ők is oda, és ne hagyjanak szemetet sehol sem!

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé.

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>