RUDABÁNYA_Heti foglalkozás 33

A mai foglalkozásunk rendhagyó volt.  A múlt héten – karácsony közeledtén- közösen  keresgélve és gondolkodva kiválasztottunk egy alapítványt, amelynek szerettünk volna az ünnepek előtt adakozni. Ma pedig az évfolyam képviselőivel útra keltünk, hogy az összegyűjtött pénzt elvigyük a banka és eljuttassuk a Dévai Szent Ferenc Alapítványnak, hozzájárulva ezzel, hogy a rászoruló gyerekeknek szebb és boldogabb egyen a karácsonya.

2 Responses to “RUDABÁNYA_Heti foglalkozás 33

  • Jó ötlet volt tanárnő ez a kis gyűjtés! Jövőre is csináljuk meg!

  • Olyan jó érzés tudni, hogy a gyerekek már megkapták a pénzt, és ezáltal segítettünk rajtuk!

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé.

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>